Nejlepší aplikace pro Lenovo telefony

Tvůrci Lenovo telefonů se své zákazníky snaží neustále překvapovat, proto vymýšlejí nové a nové vychytávky, které klientům usnadní život. Především jde o aplikace pro Lenovo telefony, které mají za cíl snadnější pohybování se v mobilním světě. Společnost Lenovo tedy přišla se sadou aplikací nazvaných DOit, které obsahují například: SHAREit, která umožňuje sdílení informací mezi další uživatele. SECUREit je zase skvělá pomůcka pro ochranu telefonu, SYNCit se stará o správné zálohování a obnovování, SNAPit Fotoaparát poskytuje několik různých režimů pro skvělé záběry, které můžete ihned upravovat v aplikaci SEEit Galerie. Samozřejmě, že si můžete stáhnout i jiné aplikace pro Lenovo telefony, například z Google Play. Zde jsou tři favorité:
1) EverNote – Kdykoliv vás něco napadne, jednoduše si to zapište do EverNote. Můžete psát i rukou či zaznamenávat hlasové poznámky. Tato aplikace by zasloužila jeden pořádně dlouhý samostatný příspěvek, takže si ji určitě stáhněte, nebudete litovat!
2) Aplikace Wifi Free vám usnadní život – je vhodná i pro mobilní telefony Lenovo, takže na ni nezapomeňte! Kdykoliv se budete potřebovat připojit, díky aplikaci zjistíte, kde je nejbližší wifi připojení zdarma.
3) Instagram – Chcete se pochlubit pěknými fotografiemi nebo prostě rádi sledujete v obrazech, co dělají jiní? Pořiďte si Instagram, fenomén dnešní doby! Jaké jsou vaše oblíbené aplikace?

(Visited 35 times, 1 visits today)