Software pro domácnos

Software pro domácnost

Už i naše hospodyňky a ženy, které mají rády mít svoji domácnost pod kontrolou, přechází od papírových diářů a excelových tabulek k počítačovým pomocníkům. Jak by ne, free software ulehčuje chod domácnosti v mnoha směrech!

1) Různé ekonomické programy, které snadno zaznamenají příjmy a výdaje. Díky nim je konec zdlouhavému sčítání na kalkulačce. Oblíbené jsou například RQ Money nebo BF´s home economist.

2) Další oblíbený software pro domácnost je například Hlídám si. Jde o aplikaci, která je takový balíček vícero věcí v jednom, proto ho ocení právě ty ženy, které mají rády přehled ve věcech. Kromě receptů, financí a oblíbených knih si můžete změřit i BMI nebo vést menstruační kalendář.

3) HomeEKO je skvělý pro sledování toho, kam určité peníze jdou, například do výdajů za elektriku, plyn nebo benzin. Pokud jste se také rozhodli začít využívat nějaký software pro domácnost, navštivte server slunecnice.cz nebo stahuj.cz. Programy jsou perfektně seřazené a vy si můžete vybrat z těch, které využijete. A jaké programy používáte vy?

(Visited 98 times, 1 visits today)