Vyšperkujte Váš Chrome!

Už jsme si trochu povídali o šikovných prográmcích zdarma, které si můžeme stáhnout do počítače. Moji další vášní jsou ale také šikovné aplikace, kterými si můžeme pěkně naleštit náš internetový prohlížet Google Chrome.

The Best Aplikace Chromu

Možná Chrome nepoužíváte. Hmm … Ano, má určité nevýhody, zejména co se týče přístupu k naším osobním údajům, jak nám podstrkuje reklamu a podobně. Rozhodla jsem se si s tím nelámat hlavu. Chrome mě zkrátka baví. Zejména od té doby, co jsem si ho vylepšila pár šikovnými aplikacemi ..

Evernote

Vyzkoušela jsem různé aplikace ke správě internetových záložek, ale nakonec jsem všechny opustila a používám pouze Evernote. Byla to trochu fuška přesunout vše z Delicious a z Noteboard a dalších, ale stojí to za to. Evernote funguje skvěle i při slabším připojení. Váš osobní prostor je velmi přehledný. Záložky můžete vytvářet jako celé články nebo jako Bookmarks. Zatrhnete-li celý článek, můžete si před uložením do Evernote zažlutit, co Vás v článku zaujalo. Ve svém prostoru si dále můžete vytvořit četné Poznámkové bloky, dát jim jméno a záložky mezi nimi jednoduše přesouvat. Je to celé velmi users friendly, zkrátka ryzí radost!

Video Downloader Professional

Jedno z možných rozšíření Google Chromu. Nestáhnete s ním video z youtube, ale většinu ostatních ano. Celý proces je opět velmi jednoduchý. Ocitnete-li se na stránce, kde lze video stáhnout, šipka aplikace (napravo od vyhledávací lišty) se zbarví zeleně. Stačí kliknout a za chvilku už máte video ve Vašem PC. A je to celé oficiální, jinak by to Google Chrome neumožnil …

O další aplikacích zase příště!

(Visited 100 times, 1 visits today)